Loading...
شنبه 29 آذر 1393 برابر با 20 دسامبر 2014 مصادف با 28 صفر 1436

چگونه بفهمیم که مردی عاشق شماست؟

اگر مردی عاشق شما باشد، در عمل به شما نشان خواهد داد نه در حرف.

چگونه بفهمیم که مردی عاشق شماست؟

او ممکن است عشق خود را با یک دسته گل، تهیه صبحانه برای شما و یا همکاری در کارهای خانه نشان دهد. مرد عاشق، فردی نیست که تمام طول روز را در کنار شما باشد، مردان آنقدر هم که شما فکر می کنید پیچیده نیستند!

 

1. رفتار او را بررسی کنید. معمولاً هنگامی که مردی عاشق می شود، بسیار راحت تر از زنان قابل تشخیص است چرا که برای فهمیدن موضوع، لازم نیست رفتار اعضای بدن آنها را مورد کالبد شکافی قرار داد. مرد عاشق، از هر فرصتی ، بنا به ذات مردانگی اش، برای نشان دادن عشق خود استفاده می کند. او عشق خود را با گذراندن اوقات خود با خانواده شما، خرید خوراکی محبوب شما و یا تتو اسم شما روی بدن خودش نشان می دهد.

 

2. به حرکات اعضای بدن و صورت او توجه کنید. اگر با اخم و ترش رویی با شما برخورد می کند و خسته کننده به نظر می آید، دائماً در حال بازی با موبایل خود است و یا حرکات آزاردهنده ای دارد، باید بدانید که عاشق نیست. در این صورت، احتیاج نیست کسی این حرف را به شما بگوید. مرد عاشق، در همه حال با شما همسو است، با درخشش خاصی در چشمانش به چشمان شما نگاه میکند، با لطافت بازو، شانه یا موهای شما را لمس میکند و وقتی شما میخندید، او هم میخندد. یک مرد عاشق، احساسات و ریتم بدن شما را میفهمد و آن را در خود منعکس می کند.

 

3. شرایط را بسنجید: این راه، یکی از بهترین راه ها برای تشخیص علاقه مندی یک مرد نسبت به طرف مقابل خود است. شما می توانید با پرسیدن سوال درباره برنامه آینده او، میزان علاقه او را بفهمید. برای مثال، اگر نمیتوانید او را به رفتن به مهمانی مجاب کنید، باید بدانید که او عاشق شما نیست. اما اگر برنامه بعدی او بیرون رفتن با شماست، می توانید بفهمید که او می خواهد شما را داشته باشد.

 

4. نوازش های او را احساس کنید: مرد عاشق معمولاً صورت زنی را که دوست دارد نوازش می کند، چانه خود را روی دستان او قرار می دهد و موهای او را از روی صورتش کنار می زند. مردی که عاشق نباشد، علاقه ای به انجام این کارها ندارد. مرد عاشق، همیشه دوست دارد دست در دست زن مورد علاقه اش و یا حداقل با گرفتن چند تا از انگشتان او در دست، در بین مردم ظاهر شود. او عاشق شماست!

 

5. به صدای قلب او گوش دهید: در این صورت خواهید فهمید که عاشق شماست یا خیر. مشکل ترین کار دنیا این است که با کسی در ارتباط باشیم که هیچ علاقه ای به ما ندارد. گاهی افراد آنقدر عاشق طرف مقابل خود می شوند که نمی توانند تشخیص دهند که طرف مقابلشان آن ها را دوست ندارد. اگر از رابطه رنج می برید و هر شب باید گریه کنید، مطمئن باشید که آن مرد شما را دوست ندارد.

 

توصیه ها و هشدارها:

• از یکی از دوستان صمیمی خودتان بخواهید که نظر واقعی خودش را در مورد فر مورد علاقه شما بیان کند.
• هیچ گاه با این فکر که به مزاحم دنیای یک مرد شده اید، او را کنار نگذارید.
• از روی هوس و شهوت عاشق نشوید.
• اگر درباره آینده با شما صحبت نمی کند، مطمئناً نمی خواهد آینده ای با شما داشته باشد.نظرات

 

 • mina:

  باحاله

  یکشنبه 5 تیر 1390 - 09:56

 • من:

  از این چرندتر نمی شد! آخه مرد هم عاشق میشه؟!

  جمعه 10 تیر 1390 - 19:45

 • مريم:

  پس تا حالا هيچ مردي عاشق من نبوده.

  جمعه 10 تیر 1390 - 21:50

 • ندا:

  خيلي جالب بود اين امكان دارد كه مردي عاشق باشد ولي تا ابد عاشق نمي ماند

  دوشنبه 20 تیر 1390 - 16:35

 • مائده:

  خوب بود.
  الان فهمیدمطرف واقعا عاشقم بود ولی نمیتونست بمونه

  پنجشنبه 17 آذر 1390 - 20:18

▼ ارسال نظر

* نام
* ایمیل
وب سایت / وبلاگ
پیغام (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)

* کد مقابل را وارد کنید
اگر کد خوانا نیست اینجا را کلیک کنید